Понеділок
20.05.2024, 20:10
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Ви знаходили коли-небудь цінні знахідки? - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Хоббі, відпочинок, творчість » Ви знаходили коли-небудь цінні знахідки?
Ви знаходили коли-небудь цінні знахідки?
PetyaLogkinДата: Вівторок, 16.03.2021, 23:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви знаходили коли-небудь цінні знахідки? Якщо так, то чи вдавалося їх продати? Думаю, може на дозвіллі зайнятися мені кладошуканням, і хобі цікаве, і заодно прибуток можна отримати.
 
kosmoslb426Дата: Вівторок, 16.03.2021, 23:45 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Так це ж металошукач треба роздобути, щоб що-небудь варте знайти. Я теж копаюсь в землі, правда рідко. Прилад у мене імпульсний, самопальний. Знаходив багато чого - патрони, гільзи з часів війни, монети були, навіть праску, яким на вугіллі гладили
 
borisbekarev119Дата: Вівторок, 16.03.2021, 23:49 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось я і дивлюся на металошукачі українського виробництва Кощійабо Tracker. Не знаєте, як вони в роботі?
 
dmitriysarov9Дата: Вівторок, 16.03.2021, 23:59 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук цінних і унікальних старовинних речей справді може стати прибутковим хобі, яке принесе вам масу задоволення! Але для цього обов'язково потрібно обзавестися міцним і водночас легким в експлуатації металошукачем. Для новачка відмінно підійде металошукач Гаррет 150. Я купив металошукач б\у на цьому сайті https://metalloiskateli.com.ua/uk/metalloiskatel-b-u
 
ФОРУМ » Загальне » Хоббі, відпочинок, творчість » Ви знаходили коли-небудь цінні знахідки?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024