П`ятниця
03.05.2024, 20:46
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Ремонт детских роликов - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Хоббі, відпочинок, творчість » Ремонт детских роликов
Ремонт детских роликов
leninlee606Дата: Середа, 31.08.2022, 16:46 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ремешок для затяжки на детские ролики порвался, жалко выбрасить почти новые ролики, кто знает можно ли это починить и чинят ли вообще такое?
 
mattykolejДата: Середа, 31.08.2022, 17:26 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Не надо чинить, смысл? Купите новые, не так они дорого стоят
 
gururostaДата: Середа, 31.08.2022, 17:35 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну на самом деле можна обратиться в компанию которая занимаеться детскими спортивными товарами, я думаю у них есть и свой сервис. Я например коньки чинил тоже у кого покупал, ролики тоже, вот даже сайт помню https://u.to/coBHHA так что точно не выбрасывайте, просто поищите где починить. Удачи Вам и качественных вещей

Повідомлення відредагував gururosta - Середа, 31.08.2022, 17:35
 
LevchenkoДата: Вівторок, 11.10.2022, 18:33 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибо за информацию.
 
petrpetr_80Дата: Середа, 14.06.2023, 11:16 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підказати онлайн-магазин https://proroliki.com.ua/dorosl-roliki/trikol-sn/ , який пропонує повний асортимент ролерів продукції: ролики початкового або професійного рівня, аксесуари, комплектуючі. Якщо ви тільки плануєте відкрити для себе ролерний спорт або давно катаєтеся, в каталозі компанії ви легко знайдете ідеальні товари для себе. Покупців сайту приємно здивує широкий асортимент роликів для дорослих та дітей. Ви легко зможете вибрати зручні чоловічі та жіночі ролики для початківця, напівпрофесійного та професійного рівня. Лояльна цінова політика дозволить підібрати потрібну модель роликів, не переплачуючи за неї великі гроші. Також на вас чекають приємні бонуси, цікаві акції та грамотні консультації.
 
ФОРУМ » Загальне » Хоббі, відпочинок, творчість » Ремонт детских роликов
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024