Четвер
02.05.2024, 01:44
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Сауна - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Флейм » Сауна
Сауна
MedvedДата: Середа, 17.04.2024, 18:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно мрію про власну сауну. Але постійно не вистачає на неї грошей, адже щоб побудувати, потрібна кругленька сума. І тут мені розповідають, про модульну сауну. Я в інтернеті подивився, але не впевнений, що вона буде така ж, як і звична для нас. Можливо хтось може щось підказати в цьому питанні?
 
ChekДата: Середа, 17.04.2024, 19:08 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого кума на дачі встановлена модульна сауна. Як на мене, вона нічим не відрізняється він звичайної. А от відносно встановлення вона має ряд переваг, найпершою з яких є швидкість. Також зручно те, що не буде ніяких клопотів із будівництвом. Можете тут подивитися інформацію про модульні сауни https://moduldom.com.ua/uk/modulnye-bani-sauny/ . Там описані всі нюанси стосовно встановлення та виготовлення.
 
MedvedДата: Середа, 17.04.2024, 19:11 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Позитивний відгук мені подобається) Адже я дуже хочу встановити таку сауну і не хотілося б почути щось негативне, бо тоді не буду замовляти. Але якщо у когось не дуже хороша інформація, також пишіть.
 
ФОРУМ » Загальне » Флейм » Сауна
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024