Понеділок
29.04.2024, 21:42
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна СНУЯЕтаП: Спускання стяга України та підняття стяга Росії - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Політика » СНУЯЕтаП: Спускання стяга України та підняття стяга Росії (Відео)
СНУЯЕтаП: Спускання стяга України та підняття стяга Росії
KuznyaДата: Неділя, 30.03.2014, 03:10 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 697
Репутація: 0
Статус: Offline
28.03.14 СНУЯЕтаП: Спускання стяга України та підняття стяга Росії

Студенти продовжували співати гімн України та український стяг супроводжували вигуками: "Слава Україні! Героям слава!"





 
KuznyaДата: Вівторок, 01.04.2014, 17:17 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 697
Репутація: 0
Статус: Offline
Севастопольські студенти проявили патріотизм в умовах окупації
В Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості (СНУЯЕтаП) студенти під час зміни прапору на російський, почали співати гімн України і розгорнули свої українські прапори

Про це пише один з викладачів ВУЗу, повідомляє Цензор.НЕТ."

...Я працюю в Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості (у простолюдді "Голландія"). Багато цей тиждень дивилися по севастопольських каналах про "ситуацію", яка у нас склалася, в двох словах так: ректор розумно не захотів урочисто підставити п'яту точку під незаконне міську владу і підняти російський прапор тут же на будівлею ВУЗу... через пару днів ректора "звільнили" пісюльку з адміністрації міста за підписом самопроголошеного Чалого.

Ну от сьогодні сталося те, за що "боролася" міська влада і кілька співробітників , гордо називають себе "трудовий колектив" - була церемонія підняття прапора Росії. На плацу, за всіма правилами (вуз раніше був військовий, як відомо, так що всі військові правила тут шанують). Але перед тим, як підняти прапор РФ, спускали прапор України... з гімном ... як належить.

Всіх студентів та співробітників зібрали на плацу, коротка промова в.о. ректора, ватники з числа місцевих студентів і колишніх і нинішніх співробітників пенсійного віку куражатся, і почали процедуру "прощання" з Українським прапором. Грає гімн, і тут "не за планом" майже весь плац студентів починає співати гімн (я скромно стояв у сторонці біля співробітників і співав для себе), дістають прапори України, розкривають їх, і кричать на все горло гімн, це просто було вражаюче видовище. Ватники - співробітники і частина проросійських студентів починає панікувати, мовляв, все пішло не планом. Музика гімну нахабно переривається (не дали навіть зіграти до кінця позорники), але студіях співають без музики, а потім один з одним влаштовують перекличку  "Слава Україні, Героям слава, Україна понад усе, Смерть ворогам", в.о. ректора в шоці кричить у мікрофон щось типу "музика закінчилась, вистачить" , але студіях забивають на нього і перегукуються далі. І замовкають. Через секунду все начебто заспокоюються і починає грати гімн Росії і підіймають на будівлею прапор РФ ...


Я зі сльозами на очах розумію, що більше мені тут робити нічого і слухати ворожий окупаційний гімн я не хочу, виходжу з натовпу і йду в бік знаходження свого місця. І боковим зором бачу, що точно так само вирішили зробити ці студії, і тупо під гімн Росії десятки людей покинули лад і почали розходитися на зло всім нікчемним поглядам "адміністрації" вузу. У підсумку напівпорожній плац, купка тих, ватників - студентів, співробітників і пенсіонерів слухають гімн окупантів. Далі я пішов ... і зайшов у свій кабінет ... і перше що зробив, включив на компі гімн України ... поки у нас є така молодь - нас не зламати. Слава Україні! Смерть ворогам!", - написав викладач.

 
ФОРУМ » Загальне » Політика » СНУЯЕтаП: Спускання стяга України та підняття стяга Росії (Відео)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024