П`ятниця
03.05.2024, 21:27
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Думаю про покупку якісного ноутбука! - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Новини району » Думаю про покупку якісного ноутбука!
Думаю про покупку якісного ноутбука!
menigorekДата: Неділя, 13.08.2023, 11:22 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте. Буду радий, якщо поділіться в коментарях, як вибрати відповідний ноутбук для роботи чи навчання? Тому що бюджет невеликий, але хочеться купити щось нормальне.
 
a_sovДата: Неділя, 13.08.2023, 11:25 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Визначте свій бюджет і потреби: якщо ви працюєте з графікою або граєте в ігри, то вам потрібен потужніший ноутбук, якщо працюєте з документами та в інтернеті, то більш простий варіант теж підійде.
 
HzBoyДата: Неділя, 13.08.2023, 11:25 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу купувати ноутбук у перевіреного та надійного продавця, щоб уникнути проблем із гарантією чи якістю. Конкретної моделі ноутбука, яку можна порекомендувати, немає, оскільки вибір залежить від потреб кожного користувача.
 
kirilzhilenko80Дата: Неділя, 13.08.2023, 11:26 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Раджу купувати ноутбук у перевіреного та надійного продавця, щоб уникнути проблем із гарантією чи якістю. Конкретної моделі ноутбука, яку можна порекомендувати, немає, оскільки вибір залежить від потреб кожного користувача.
Здрастуйте, вам спочатку слід визначити свої потреби і бюджет, дослідити ринок і вибрати надійного продавця. Також, рекомендую звернути увагу на характеристики ноутбука, такі як процесор, обсяг оперативної пам'яті та жорсткого диска, відеокарту, діагональ екрану та роздільну здатність. Також варто враховувати марку та модель, щоб бути впевненим у якості виробу.
Свій ноутбук https://allo.ua/ua/products/notebooks/ замовляв в інтернет-магазині Алло, залишився задоволений покупкою, якість і ціна влаштовують.
 
ivaotliva12Дата: Субота, 18.11.2023, 10:28 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще можна подивиться ноутбуки в магазині Жжук https://zhuk.ua/noutbuky/ . Я там придбав собі сучасну модель. Завдяки потужному графічному процесору і великому обсягу пам'яті, він ідеально підходить для відтворення важких ігор та роботи в графічних програмах. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує чудову якість зображення. Якість збірки також на висоті та сподобалась акційна ціна та сумка у подарунок.
 
vgrubikДата: Середа, 22.11.2023, 18:41 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
сравните параметры  а потом цены
 
wladimir1428Дата: Вівторок, 05.12.2023, 17:49 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Немає проблем зараз купити ноутбук я також хотів купити не дорогий але хороший ноутбук подивився ціни і побачив що не потяну по таких цінах але зараз і доступні нетбуки по 6500 грн якщо пошукати в інтернеті з віндовс10 цілком гідні для навчання і серфінгу а більшого і не потрібно для мене і я купив його і дуже задоволений можна і купити б/у за таку ціну по якій я купив новий але я хотів нового нехай скромнішого.

Повідомлення відредагував wladimir1428 - Вівторок, 05.12.2023, 17:51
 
serge7gorДата: Вівторок, 05.12.2023, 18:22 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж шукаю собі хороший ноутбук для навчання. Хоча і пограти я люблю, тому потрібна більш потужна модель. Друзі кажуть, що можна купити ноутбук бу за хорошою ціною. Але ось тільки я ніяк не можу знайти, де це можна зробити. Уже весь інтернет перерив і безрезультатно. Може хтось тут підкаже? Буду вдячний.
 
AlleatikoДата: Середа, 06.12.2023, 13:50 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо тільки для роботи та навчання, дійсно зараз можливо купити б/у ноутбук з дуже непоганими характеристиками за приємною ціною. Дивіться тільки, щоб була надійна фірма, сервісні центри яких є у вашому місті. Придбати ноутбук для навчання бу https://notebook-store.com.ua/ru/dlia-roboty-ta-navchannia/ можна також в інтернет-магазині Notebook-Store, дуже великий вибір, найрізноманітніші моделі відомих брендів та привабливі ціни вас точно порадують.
 
bobik_grishaДата: Середа, 06.12.2023, 22:30 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Для навчання і роботи треба підбирати ноутбук із середньостатистичними характеристиками. Звичайно, бу ноутбук буде коштувати набагато дешевше, ніж новий. Тим паче, зараз вибір компьютерної техніки бу дуже непоганий. Вибирайте відомих фірм і шоб були сервісні центри у вас, якщо щось не так, щоб можна було звернутися.
 
lorq210Дата: Четвер, 07.12.2023, 08:09 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я брав слабкий ноутбук для навчання, але різні ігри мене більше почала захоплювати. У слабкому ноутбуці проблема в тому, що потужні ігри не може завантажити, це мене дуже засмучує. Звичайно можна купити Б/У, але де гарантія що він пропрацює довго, хоча судячи з низьких цін Б/У ноутбуків можна задуматися про покупку, пораджуся з сім'єю і можливо виберу якийсь потужний ноутбук в межах 10 тисяч, подивимося яку гарантію вони дають .
 
mila-malinina-85Дата: Понеділок, 25.03.2024, 11:37 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз для багатьох ці питання стали актуальними
 
ФОРУМ » Загальне » Новини району » Думаю про покупку якісного ноутбука!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024