Четвер
02.05.2024, 23:23
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Призначення М. Щирука начальником УМВС в Рівненській області - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Новини області » Призначення М. Щирука начальником УМВС в Рівненській області (Відео, фото)
Призначення М. Щирука начальником УМВС в Рівненській області
KuznyaДата: Вівторок, 20.05.2014, 00:08 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Администраторы
Повідомлень: 697
Репутація: 0
Статус: Offline
ТАЄМНИЙ ВІЗИТ ЗАМА АВАКОВА ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ МИКОЛИ ЩИРУКА В САРНАХ



14.05.14 в місті Сарни відбулося представлення Миколи Щирука на посаді начальника УМВС в Рівненській області. Активісти не погодилися із цим призначенням, а тому влаштували безстрокову акцію протесту біля обласного Управління міліції.

На представленні пана Щирука були присутні заступник міністра МВС Володимир Євдокимов, начальник ГУБОЗу МВС в Рівненській області Олексій Харкевич та декілька керівників галузевих служб.

- Я хочу вам представити нового начальника УМВС в Рівненській області, який наказом міністра ще від 25 квітня поточного року призначений начальником УМВС, - наголосив Володимир Євдокимов.

До зали увійшли представники Правого сектору. Керівник "правих" на Рівненщині Роман Коваль тримав в руках плакат - Аваков та Євдокимов - вбивці Музичка.


Денис ГРИЩУК
Відео Таке Інфо

http://charivne.info

Як рівненський нардеп Микола Кучерук загнав себе у пастку публічної брехні



Попри те, що рівняни на віче масово не підтримали призначення Миколи Щирука начальником обласної міліції, нардеп Микола Кучерук назвав це голосуванням на підтримку лобійованого ним керівника міліції

18 травня, під час скандального віче, на якому обговорювали призначення начальника УМВСУ в Рівненській області, нардеп Микола Кучерук запропонував завершити віче голосуванням за Миколу Щирука.

- Віче є віче! - вигукує нардеп. - Хто за те, щоб підтримати Щирука, підніміть руки!

Вгору тягнуться з десяток рук. Схоже, батальйон підтримки, привезений паном Кучеруком, вже залишив рівненський Майдан.

- О! О! О! - вигукує Микола Кучерук, помічаючи ще кілька піднятих рук. - Ви повинні чітко зрозуміти те, що віче закінчується тим, що обирають! Я бачу, що люди Рівненщини підтримують Щирука! Слава Україні!

Нардеп йде зі сцени під вигуки "Ганьба!", "Фу-у-у!", "Підрахуй!"

- Але пан народний депутат бреше, - сміється зі сцени керівник Правого сектору на Рівненщині Роман Коваль. - Тепер покажіть, скільки людей не підтримують Щирука. Я не знав, що народний депутат може бути брехуном!

Піднімається "ліс" рук.

Нагадуємо, нещодавно громадські активісти зафіксували порушення закону Миколою Кучеруком, коли він займався у Верховній Раді кнопкодавством.



http://4vlada.com/


КРИКИ:"ГАНЬБА", БИТИ, ПРОВОКАТОРИ, ПЛАКАТИ: "ЩИРУК НАВЕДЕ ПОРЯДОК"- НАРОДНЕ ВІЧЕ У РІВНОМУ


Народне Віче на Майдані пройшло сьогодні напрочуд експресивно.
Наслідоком цього стало те, що на зібрання, окрім рівнян, прийшли різні зацікавлені групи.

Зокрема на підтримку новопризначеного начальника міліції області приїхали представники костопільського Майдану, а також переодягнуті в цивільне правоохоронці.

Відтак, між конфронтуючими силами швидко спалахнула сварка із взаємними обвинуваченнями.

Коли на сцену вийшов народний депутат Микола Кучерук, люди вибухнули криками "Ганьба".
- Запам`ятайте одну просту річ - я не боявся Януковича. Я не боявся говорити правду, тоді коли йшов режим з 10-го року. І далі буду говорити те, що я хочу. І хай мене хто-небудь тут вийде і звинуватить мене у тому, що не патріот, роблю якісь нечесні дії, - прокричав Микола Кучерук

Натомість прихильники пана Щирука всіляко бойкотували виступи активістів.

Крім того на підтримку нового очільника рівненської міліції принесли плакати: "Щирук наведе порядок", "Щирук!!! Віримо, сподіваємося. Не підведи".

В будь-яку хвилину могла розпочатися бійка. Тому начальника управління громадської безпеки УМВС в Рівненській області Олексія Лозяна, який також прийшов на Віче, просили розібратися із людьми, в руках яких побачили бити.

Утім, обмежилося все шарпаниною та штовханиною

Пізніше виступили Микола Щирук, депутат Рівненської облради Віктор Кривун та депутат Рівнеради Олександр Лащук.

Масовий психоз завершився: прихильників Миколи Щирука провели "коридором ганьби".


На фото - представники костопільського Майдану
Потім рівняни виконали Гімн України, активісти зі сцени оголослии про нові пікети біля УМВСУ.




Денис ГРИЩУК

http://charivne.info/
 
gusarovworkДата: Понеділок, 19.10.2020, 08:48 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
surprised
 
ФОРУМ » Загальне » Новини області » Призначення М. Щирука начальником УМВС в Рівненській області (Відео, фото)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024