Понеділок
29.04.2024, 10:35
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Календари - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Флейм » Календари
Календари
natakagloДата: Понеділок, 28.06.2021, 20:07 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу купить себе настенный календарь. Где можно купить прикольный, может кто где видел? Привыкла что у нас на работе на стенке висит и домой тоже хочу, всегда можно планировать дела и это очень удобно.
 
katerinapetrikaДата: Понеділок, 28.06.2021, 20:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Обычно там где продают книги, журналы, канцелярию там продают и календари. Посмотрите в книжных магазинах, должны быть.
 
matveevalesinkaДата: Понеділок, 28.06.2021, 20:56 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Да и в интернете можно заказать, при этом вы сэкономите время и деньги.
 
margaritka7445Дата: Понеділок, 28.06.2021, 22:15 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я себе заказывала в интернет-магазине https://www.yakaboo.ua/knigi/kalendari.html здесь очень большой выбор, с разными рисунками. Настенный календарь украсит интерьер вашего дома или рабочего места, а календарный блок поможет не забыть о важных событиях года. Быстрая доставка по всей Украине, я заказывала курьером, так доставили в тот же день. Также в магазине большой выбор книг разного направления.
 
petrpetr_80Дата: Вівторок, 06.02.2024, 17:14 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Квартальні календарі https://paket24.com.ua/kalendari-na-zakaz-v-paket-24/ - необхідна частина організації робочого часу та планування. Компанія Paket 24 пропонує вам високоякісні квартальні календарі з унікальним дизайном та зручним форматом. Кожен календар, який ми виготовляємо, допомагає вам чітко структурувати робочий процес, позначаючи важливі дати, терміни та події. Спеціалісти використовують якісні матеріали, що гарантують тривалу службу виробу. Асортимент дизайнів варіюється від класичних до креативних, щоб відповідати вашому стилю та бренду. Квартальні календарі, які ми пропонуємо, не лише практичні, але й стильні, що робить їх ефективним інструментом в корпоративному оточенні. Корпоративна поліграфія допоможе забезпечити ефективне планування та організацію вашого часу. Продукція сервісу - це висока якість, надійність та відмінний спосіб підвищити ефективність вашої діяльності.
 
monika202002mДата: Вівторок, 13.02.2024, 13:18 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
очень классный товар
 
ФОРУМ » Загальне » Флейм » Календари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024