П`ятниця
17.05.2024, 04:15
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Відкриття цеху по вінтеризації олії - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » КУЗНЕЦОВСЬК » Відкриття цеху по вінтеризації олії
Відкриття цеху по вінтеризації олії
niaminvenДата: Неділя, 25.09.2022, 21:32 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Всіх вітаю, в мене питання, наше підприємство по виробництву рослинної олії, має в планах відкрити цех по вінтеризації олії, для видалення домішок. Хто підкаже яке потрібно замовити обладнання і де його можна придбати в Україні
 
veramarininaaДата: Неділя, 25.09.2022, 22:09 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А почему бы вам не поискать такое оборудование импортного производства? мне кажется оно будет более качественней и надежней и прослужит вам много лет.
 
fionafilonoДата: Неділя, 25.09.2022, 22:13 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, что вам следует найти специалистов, инженеров по этой области и с ними консультироваться по этому вопросу, а тут вы вряд ли услышите что-то существенное по теме.
 
sasharivantevДата: Неділя, 25.09.2022, 22:22 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
А я підтримую автора в тому, що треба замовляти обладнання саме українського виробництва, тому що вітчизняний виробник вважається кращим в переробці рослинної олії в Європі. Зверніться до компанії Тан, вони мають великий досвід в виготовленні обладнання для масложирової промисловості і можуть допомогти вам в створенні лінії вінтеризації олії https://tan.com.ua/technology/vinterizatsiya-olii/
 
ФОРУМ » Загальне » КУЗНЕЦОВСЬК » Відкриття цеху по вінтеризації олії
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024