П`ятниця
17.05.2024, 05:06
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Чому не вихотить зачати дитину - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » КУЗНЕЦОВСЬК » Чому не вихотить зачати дитину
Чому не вихотить зачати дитину
dianalapyxovaДата: Середа, 07.12.2022, 14:47 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас з чоловіком тривалий час не виходить зачати дитину, хоча за аналізами у нього і у мене все в нормі. Чому у деяких виходить все майже відразу, а іншим доводиться роками чекати дитинку. Я вже налаштувалася морально , подумки готую дизайн кімнати для малюка, купую йому придане, підготувала кілька варіантів імені для нього. Але ніяк не з'являється дитина в нашій сім'ї. Що можна зробити для успішного зачаття?
 
fionafilonoДата: Середа, 07.12.2022, 14:58 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що проблема в вас, ви сильно зациклені на зачатті, дитині. Ще не довго і ви впадете в стрес, депресію, а такі нервові струси організму ні до чого, тим більше що все це ніяк не посприяє швидкому зачаттю. Розслабтеся і відпустіть ситуацію, якщо зі здоров'ям все в порядку, то скоро все вийде, трішки терпіння
 
simaveronaДата: Середа, 07.12.2022, 15:31 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас з чоловіком свого часу теж не виходило завагітніти другою дитиною. Я вираховувала дні для успішного зачаття, після інтимної близькості лежали на спині з піднятими стегнами, так радили робити в народі. Але дізналися що вагітна, коли приїхали з відпустки, мабуть море сонце і пісок розслабили і посприяли зачаттю
 
ufimovaaneckaДата: Середа, 07.12.2022, 15:36 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно не зациклюватись на своєму майбутньому материнстві, переймаючись цією темою ви липше собі все одно не зробити

Повідомлення відредагував ufimovaanecka - Середа, 07.12.2022, 15:54
 
lizaliminaДата: Середа, 07.12.2022, 15:47 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Існують в народі багато різних міфів про швидке зачаття, наприклад, щоб точно завагітніти, потрібно лежати після сексу в позі берізки, що ранковий секс більш результативніше, що після тривалого утримання у чоловіків поліпшується якість сперми та інше. Але важливо правильно вирахувати дні овуляції і робити спроби саме в ці сприятливі дні. Правильно розрахувати такі дні вам допоможе календар овуляції https://www.hipp.ua/vagitnist/poradi/kalkuljator-fertilnosti/
 
ФОРУМ » Загальне » КУЗНЕЦОВСЬК » Чому не вихотить зачати дитину
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024