П`ятниця
17.05.2024, 04:15
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Де купити кеди? - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » КУЗНЕЦОВСЬК » Де купити кеди?
Де купити кеди?
lizaliminaДата: Середа, 08.02.2023, 22:07 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть інтернет магазини, де можна купити прикольні кеди? А то я нещодавно пройшлася магазинами нашого міста, нічого не сподобалося. Хочу в інтернеті ще пошукати, може, там щось сподобається. Як гадаєте? Щоправда, це буде мій перший досвід, я з інтернету поки що нічого не замовляла.
 
violenashilkovaДата: Середа, 08.02.2023, 22:10 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас немає такого досвіду, я б вам не рекомендувала починати з взуття. З розміром можете не вгадати, або прийдуть кеди не дуже хорошої якості. Краще ще пройдіться магазинами, може щось новеньке завезли.
 
fionafilonoДата: Середа, 08.02.2023, 22:25 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо у вас немає такого досвіду, я б вам не рекомендувала починати з взуття. З розміром можете не вгадати, або прийдуть кеди не дуже хорошої якості. Краще ще пройдіться магазинами, може щось новеньке завезли.
 
mbelousova07Дата: Середа, 08.02.2023, 22:28 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобалися кеди у цьому інтернет магазині https://numero05store.com/product-category/zhinoche/vzuttya/ Якщо нічого іншого до кінця місяця не підберу, замовлю. Мені просто потрібно почекати зарплату, а то я поки що собі не можу дозволити таку покупку. А там як премія цього місяця для мене намічається. В інтернеті сто разів уже замовляла одяг та взуття, і з розміром завжди вгадую.
 
ФОРУМ » Загальне » КУЗНЕЦОВСЬК » Де купити кеди?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024