Четвер
02.05.2024, 16:56
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна шини - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » АВТОмобілі » шини
шини
stendalokb45Дата: Субота, 13.03.2021, 16:35 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, шукаю сайти де можна придбати шини на іномарку, батько попросив пошукати в інтернеті де можно замовити зимову гуму, не сезон як на мене, але от така в нього думка - щоб потім не бігати і не шукати.
 
pavel_kupriyДата: Субота, 13.03.2021, 16:37 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну а чого логіка тут є, я теж літню гуму купував ще у листопаді минулого року, це по-перше вигідно, а по друге не нервуєшь потім, де купити поскоріше. Я правда ще ніколи шини в інтернеті не брав,  доставка дуже дорого виходить.
 
stendalokb45Дата: Субота, 13.03.2021, 16:38 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Та я б не сказала, що дуже дорого, ми через інтернет навіть великий шкаф замовляли і нічого, не так це вже дорого виходить як може здатися. Тут головне знайти місце де самі шини недорогі, бо зараз такі ціни всюди, що аж страшно.
 
kiril_timoshencoДата: Субота, 13.03.2021, 16:40 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хай ваш батько подивиться на сайті Shiny&Diski, там великий вибір гуми, я правда саме літню нещодавно там брав, але я думаю, що і зимову можна замовити, тим більше що там дуже просто зв'язатися з менеджером - меседжер автоматично вискакує, як заходиш на їх сайт. Ціни на товари адекватні, покришки якісні, ще правда на машину не ставив, бо погода не радує стабільністю - https://shiny-diski.com.ua/uk/tires/summer/michelin
 
nocrynofryДата: Понеділок, 09.08.2021, 15:24 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Коли я вирішив купити зимові шини літом мене багато хто не зрозумів, але я всього лиш хотів зекономити і у мене вийшло. Товари порадив сайт компанії з продажу шин і дисків "ГОРОШИНА" https://goroshina.ua/catalog/zimovi . Тут дуже великий вибір гумі і дисків на любий смак. Усім рекомендую. Я дуже задоволений покупкою.
 
piatakovatimoshenkoДата: Вівторок, 19.09.2023, 13:52 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
А кто может посоветовать действительно хорошие шины. не за миллион, конечно, но чтоб качество было отменное
 
ФОРУМ » Загальне » АВТОмобілі » шини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024