Четвер
02.05.2024, 06:08
ФОРУМ міста КУЗНЕЦОВСЬКа
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Нужна косметика из Китая. - ФОРУМ Реєстрація Вхід

Щоб не відображалася надокучлива реклама в правому верхньому куті, зареєструйтеся на сайті та увійдіть під своїм логіном
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ » Загальне » Фінанси » Нужна косметика из Китая.
Нужна косметика из Китая.
lizaliminaДата: Вівторок, 18.01.2022, 21:35 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
У меня два магазина косметики, и ещё есть торговая страничка в инстаграм. Для того, чтобы к тебе сохранялся интерес, нужно постоянно пополнять запасы также расширять ассортимент. Я хочу закупиться в Китае китайской и корейской косметикой. Как вы считаете, там продаётся оригиналы? И как мне ее доставить?
 
fionafilonoДата: Вівторок, 18.01.2022, 21:56 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну смотря где вы будете покупать. Вообще из Китая везут конечно китайскую оригинальную косметику. Просто китайская косметика она может быть, как и хорошего качества, так и плохого,  всё зависит от марки. Вам для начала нужно изучить этот вопрос, а потом заказывать.
 
zinashilova5Дата: Вівторок, 18.01.2022, 22:00 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раньше из Кореи товары возила, но не косметику. В Корее вообще все очень хорошего качества и одежда, и косметика, и предметы для гигиены, я имею ввиду моющие средства, порошки. По поводу Китая незнаю но я думаю, что можно почитать отзывы о продавце, у которого вы присмотрели косметику.
 
violenashilkovaДата: Вівторок, 18.01.2022, 22:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
А я как-то заказывала и китайскую и корейскую косметику, всё пришло очень хорошего качества. Моя подруга одно время занималась СП,  она набирала большую посылку косметики и везла этой компанией https://cmg-bizservice.com/uslugi/avia-dostavka  пользовалась всегда авиа доставкой, так как это было быстрее всего.
 
vlevgenij532Дата: Субота, 28.05.2022, 21:09 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Тоже ищу
 
SashaДата: Вівторок, 19.09.2023, 09:58 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь яка косметика або домашня хімія потребують якості і щоб менше впливали на наше здоровьє. Пропоную відвідати сайт домашньої хімії та косметіки https://marsella.com.ua/poshittya-sukni-svoyimi-rukami/. Ваша краса та догляд за шкірою важливі для данної компанії. Асортимент включає в себе натуральну косметику, яка не тільки дбає про вашу красу, але й зберігає природну гармонію вашої шкіри. Тут пропонують продукти для всієї сім'ї, включаючи немовлят та дітей. Важливо вміти забезпечити себе та свою сім'ю в усіх аспектах життя. Тому тут ви знайдете цікаві статті  у догляді за домом, речами та за собою без зайвої шкоди для здоровья. Нехай ваш дім буде чистим, а ви завжди будете виглядати найкраще.
 
BiylinДата: Неділя, 22.10.2023, 22:46 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зустрічала дуже якісну китайську косметику, але то було випадково, тому не знаю, де замовити
 
ФОРУМ » Загальне » Фінанси » Нужна косметика из Китая.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024